30 jaama üle Eesti

25.05.2015

Solarstreet on 2015. aasta kevadeks paigaldanud  üle viiekümne PV- jaama. Meie  paigaldatud jaamade koguvõimsus on tänaseks ligi 500 kW. 

Suuremal osal meie jaamadest on kasutusel polükristall (poly) paneelid. Enim oleme paigaldanud Norra firma  REC ja Jaapani tootja Panasonic paneele, mis on heade tehniliste näitajatega ja toodetud väga pika kogemusega tootjate poolt. Alates möödunud sügisest on saadaval uued Austrias toodetud Fronius Symo seeria iverterid , mille võimsamad mudelid on kõrge üle  97%  efektiivsusega. Symo inverterite eeliseks on võimalus Inverter monitooringu lahendus teostada üle maja Wifi võrgu ilma juhtmeid vedamata.

PV paneelide hinnad on sellel kevadel püsinud stabiilsena või veidi tõusnud, mis on tingitud EURi kursi muutustest. Selle tulemusena on näiteks  Euroopas toodetavad paneelid e hind muutunud konkurentsivõiumelisemaks. Euroopas toodetakse meie tootevalikus olevatest paneelidest BenQ poly, Panasonic mono ja Solarwatt mono ning poly paneele. 

 

logo_en-GB.pngOleme ühe Saksamaa vanima 1979. aastal asutatud päikeseenergia ettevõtte Wagner Solar GmbH partner Eestis. 

Fornius_Co.pngOleme Fronius päikeseenergia toodete edasimüüja ja volitatud teeninduspartner Eestis.

Tric.jpgMüüme TRIC kinntusraamide sarja PV- jaamadele. TRIC raamid on toodetud Saksamaal,  TÜV sertifitseeritud, garantiiga 10 aastat. Vaata siit.