Eramu

photo-36.JPG

Päikeseelektrijaama on võimalik paigaldada nii lamekatusele, viilkatusele kui fassaadile. Igal asukohal on oma eelised ja puudused. Maksimaalse toodangu saamiseks on oluline varjude vältimine ning piisav kalle maapinna suhtes ning suund lõunasse.

Kui hoone juures on päikesele avatud maad, siis on põhjust kaaluda maapealse päikesejaama paigaldamist. Maapealsel jaamal on mitmed eelised- kiire ja lihtne paigaldada, saab valida õige suuna ja nurga, saab vältida katuse kahjustamist, maapealseid paneele on lihtne puhastada.

Maapealseks paigalduseks kasutame Saksamaal disainitud ja valmistatud alumiiniumist Tric Flex raami, mis paigaldatakse maapinnale tsingitud sigma profiilidega. Raami peal saab kasutada kõiki meie poolt  müüdavaid PV paneele.

Vaata 10.2 kW  REC 255PE paneelidega maa peale  paigaldatava jaama pakkumist siit 

Sobiliku suuruse ja tehnoloogiaga  pakkumise saamiseks saatke meile hinnapäring. Päringu saate saata siit

TRIC_flex_paikespaneelide_raam.jpg

photo4.JPG

photo2.JPG

photo-35.JPG 

 

 

.

 

logo_en-GB.pngOleme ühe Saksamaa vanima 1979. aastal asutatud päikeseenergia ettevõtte Wagner Solar GmbH partner Eestis. 

Fornius_Co.pngOleme Fronius päikeseenergia toodete edasimüüja ja volitatud teeninduspartner Eestis.

Tric.jpgMüüme TRIC kinntusraamide sarja PV- jaamadele. TRIC raamid on toodetud Saksamaal,  TÜV sertifitseeritud, garantiiga 10 aastat. Vaata siit.