IMG_3865.jpg

PV Paneelid

Pakume kvaliteetseid mono- ja polükristall päikesepaneele paljudelt maailma tootjatelt REC, Panasonic, Longi, Trina, LG, AUO jt

Paneelidel on reeglina kümneaastane tootegarantii ja 25- aastane lineaarne tootlusgarantii. Täpsemad garantiitingimused leiab tootelehelt ja tootja poolt avaldatud garantiitingimustest.

rec_logo_alternate_black_rgb.png

REC

Tootja Norra firma REC , paneele toodetakse RECi enda tehases Singapuris. RECi paneele oleme Eestis paigaldanud alates 2011. aastast.

REC Twinpeak seeria paneelid on ainsad paneelid turul, kus paneel on jagatud kuueks sõltumatuks tootmisüksuseks st kui vari langeb ühele osale kuuest, siis viis ülejäänud kristalligruppi töötavad edasi. Kõigil teistel tootjatel on paneel jagatud kolmeks sõltumatuks osaks.

Paneelide info tootja lehel

header-logo.png

Panasonic

Panasonic annab alates 2017. aastast kõigile oma paneelidele 25 aastase garantiid materjalile ja koostekvaliteedile (tavaline tehasegarantii turul on 10 -12 aastat)

Paneelid monokristall HIT tehnoloogia: N240/ N245, N285/N295, N325/N330

Paneelide info tootja lehel


AUO LOGO.png

AUO OPTITRONIC (BENQ)

TRina.png

Trina Solar

CSW.png

CSW

index.png

LG

Oleme ühe Saksamaa vanima 1979. aastal asutatud päikeseenergia ettevõtte Wagner Solar GmbH partner Eestis.

Oleme Fronius inverterite volitatud teeninduspartner Eestis.

Müüme TRIC kinntusraamide sarja PV- jaamadele. TRIC raamid on toodetud Saksamaal, TÜV sertifitseeritud, garantiiga 10 aastat.

PRIA